Pierwsze mecze Ligi Mistrzów

Za nami pierwsze spotkania w fazie grupowej ligi mistrzów UEFA. Jedną z największych niespodzianek była porażka u siebie FC Barcelony z CSKA Moskwa (1:3). Defensywa Barcelony nie potrafiła obronić ataków ze strony wicemistrza Rosji a sama też nie potrafiła groźniej zaatakować. Dopiero w 89 minucie po indywidualnej akcji Jordiego Alby Barcelona zdobyła honorową bramkę. Oprócz tego wydarzenia mieliśmy też polskie akcenty w LM. AC Milan po 2 bramkach Krzysztofa Piątka pokonali pewnie Rumuński CFR Cluj 5:1,a Robert Lewandowski zdobył bramkę w meczu przeciwko Tottenhamowi (2:1).a Legia Warszawa uległa na wyjeździe Ajaksowi 0:4. Z pozostałych ciekawszych meczy Real Madryt zremisował 2:2 z Manchesterem City, PSG pokonało 2:1 Borussie Dortmund, Liverpool zremisował 1:1 z AS Romą i Manchester United zremisował z Marsylią 2:2.